Kâmil Demirel, Magdeburger Sigorta Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı

Kâmil Demirel, Magdeburger Sigorta Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı

Magdeburger Sigorta, stratejik iş gayelerine ulaşmak ve müşteri potansiyelini aktif halde yönetmek için yeni tertip çalışmalarına devam ediyor ...

Magdeburger Sigorta, stratejik iş gayelerine ulaşmak ve müşteri potansiyelini aktif halde yönetmek için yeni tertip çalışmalarına devam ediyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde 2 yeni Genel Müdür Yardımcısı ataması yapılmıştı. Bu yeni yapılanmanın son evresi olarak Kâmil Demirel, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Bahisle ilgili bir açıklama yapan Kâmil Demirel, “Magdeburger Sigorta ailesine katılarak 30 yıla yaklaşan sigortacılık tecrübemi bedelli çalışma arkadaşlarımız ve acentelerimizle paylaşacak olmaktan ötürü heyecan ve gurur duyuyorum. Genel Müdürümüz Zafer Uçar ve dinamik grubumuzla birlikte önümüzdeki devirde birçok başarılı projeye imza atacağımıza inanıyorum. Magdeburger Sigorta, farklı eser ve hizmetlerinin yanı sıra yol arkadaşları olan değerli acenteleri ile meydana getirdiği güçlü sinerjiyle de önümüzdeki yıllarda bölümde isminden daha çok kelam ettirecek” dedi.

Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Zafer Uçar ise atamaya ait yapmış olduğu açıklamada; “Kâmil Demirel’in sigorta dalında ülkemizin birçok bölgesindeki yöneticilik deneyimi ve satış-pazarlama, proje üretim alanlarındaki üst seviye tecrübeleri ile kurmuş olduğu güçlü acente bağlantıları sonucunda elde ettiği muvaffakiyetin şirketimizde de devam edeceğini görüyorum. Geçmiş deneyimleri ile Magdeburger Sigorta’nın maksatlarına ulaşmasında değerli katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Kâmil Demirel, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Mühendisliği Lisans kısmını bitirdikten sonra Anadolu Sigorta’da 1992 yılında iş hayatına başladı. Demirel, 29 yıl boyunca Anadolu Sigorta’da Marmara, Batı Anadolu, Karadeniz, Orta Karadeniz ve Kadıköy Bölge Müdürlüklerinde vazife yaptı. Son 15 yılda sırasıyla Karadeniz, Marmara ve Kadıköy Bölge Müdürü olarak misyon yapan Demirel; en son olarak Bölgeler Koordinatörü unvanı ile emekliye ayrıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)