Sürdürülebilir İş Mükafatları 2021 için Müracaatlar Başladı

Sürdürülebilir İş Mükafatları 2021 için Müracaatlar Başladı

Büyük ölçekli, KOBİ, Startup ve Belediyelerin başvurabildiği mükafatlar, alanında uzman akademisyenler ve önder isimlerden oluşan 50 kişilik ...

Büyük ölçekli, KOBİ, Startup ve Belediyelerin başvurabildiği mükafatlar, alanında uzman akademisyenler ve önder isimlerden oluşan 50 kişilik seçkin heyet tarafından pahalandırılacak.

Tüm dünyayı tesiri altına alan pandemi ile birlikte her alanda değerli değişimlere şahit olunan şu periyotta, sürdürülebilirlik ekseninde iş modellerinin yine tanımlanacağı kaçınılmaz gerçeğini bir defa daha açıkça ortaya koymuştur. Tüm kesimlerde sürdürülebilir iş modellerine yönelik çalışmalarıyla örnek teşkil eden kurumlara açık olan ‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’, Türkiye’de sürdürülebilirlik dönüşümünü hedefleyen, ortak geleceğimize sahip çıkan birçok yenilikçi projenin ortaya çıkmasına ilham ve istikamet vermeyi amaçlıyor.

Geçmişten bugüne Türkiye’de 115’in üzerinde proje ödüllendirildi

Toplumsal, ekonomik ve çevresel hususlarda değerli tesirler yaratan başarılı modelleri ve projeleri ödüllendiren platformda, geride kalan 7 yılda 115’in üzerinde proje ödüllendirildi. Büyük Ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, Startup ve Belediyelerin de katılabildiği mükafatlar için 1 Nisan’da başlayan ve dijital dönüşüm temel alınarak online sistem üzerinden gerçekleşen müracaat süreci, 15 Haziran’a kadar devam edecek. Müracaatlar için ayrıntılar, https://surdurulebilirisodulleri.com/ sitesi aracılığıyla takip edilebiliyor.

Döngüsel Plastik İdaresi yeni kategori, Covid-19 Toplumsal Tesir ve İşbirliği çalışmaları için 2 ek kategori!

Güç İdaresi, Atık İdaresi, Su İdaresi, Sürdürülebilir İş Raporlaması, Karbon İdaresi, Döngüsel Plastik İdaresi, Sürdürülebilir İnovasyon, Toplumsal Tesir, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık, İşbirliği, Sürdürülebilirlik Bağlantısı, Tedarik Zinciri İdaresi, Bayanın Güçlendirilmesi, Çalışan İştiraki, Startup ve yeni eklenen Döngüsel Plastik İdaresi olarak toplam 15 kategoride müracaat yapılabilecek ödüllerde ayrıyeten tekrar bu yıl da Covid-19 periyoduna özel 2 ek kategori de yer alıyor. Bu periyotta Toplumsal Tesir ve İşbirliği çalışmaları yapan ve değişimi yöneten markalara müracaat daveti yapılıyor! Alanında uzman akademisyenlerden ve başkan isimlerden oluşan seçkin heyet üyeleri tarafından yapılacak değerlendirmenin akabinde kazananlar ödül merasiminde açıklanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)