Vodafone, avantajlı kampanyalarıyla ramazan sevincine katlıyor

Vodafone, avantajlı kampanyalarıyla ramazan sevincine katlıyor

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, Ramazan ayına özel geliştirdiği ek paketlerle müşterilerine ...

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, Ramazan ayına özel geliştirdiği ek paketlerle müşterilerine azamî internet keyfi yaşatacak. Faturalı müşterileri için 3 başka teklif hazırlayan Vodafone, “Harika 15 GB” ek paketiyle 15 GB taşınabilir interneti 39 TL’ye, 12 ay tekrar eden “Fırsat 15GB” ek paketiyle ise 15 GB taşınabilir interneti 49 TL yerine 29 TL’ye sunacak. Vodafone, bu yıl birinci kere sunduğu “Limitsiz Muhabbet Paketi” ile de yalnızca 6,99 TL’ye Vodafone’lularla yurtiçi sınırsız konuşma imkânı sağlayacak. Vodafone, faturasız müşterileri için ise 40 TL’ye 10 GB taşınabilir internet, 750 dakika konuşma ve 1000 SMS’ten oluşan Ramazan Kolay Paket’i sunacak. Vodafone’un Ramazan kampanyası 17 Mayıs’a kadar geçerli olacak.

Online süpermarkette 60’a varan indirim

Vodafone, Ramazan boyunca online süpermarket servisini kullanacak müşterileri için de sürprizler hazırladı. Vodafone Yanımda üzerinden erişilen süpermarket servisiyle, Ramazan’ın en sevilen tatlarından et ve şarküteri eserlerine, Ramazan kolilerinden meyve-sebzelere ve atıştırmalıklara kadar pek çok eserde 60’a varan indirimlerin olduğu 100’den fazla kampanya sunulacak. Vodafone, süpermarket müşterilerine birinci kullanımları için haftalık 10 GB, sonraki tüm alışverişlerde haftalık 2 GB taşınabilir internet ikram edecek. Ramazan boyunca, Vodafone Faturasız’a geçenlere ise süpermarket servisinde geçerli 25 TL ikram çeki sunulacak.

Müşterilerinin Ramazan sevincini artırmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye Pazarlama Yöneticisi Doğu Kır, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, müşterilerimizin kesintisiz internet gereksinimlerine yönelik kazandıran teklifler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda, bu Ramazan’da da kesintisiz internet tecrübesi yaşamak ve bol bol paylaşımda bulunmak isteyen müşterilerimiz için ek paketler geliştirdik. Bu paketlerle faturalı ve faturasız müşterilerimize 29 TL’den başlayan fiyatlarla 15 GB’ye varan ek taşınabilir internet paketleri sunuyoruz. Ek paketlerimizle müşterilerimiz, içinde bulunduğumuz salgın devrinde sevdikleriyle fizikî olarak yan yana olamasalar da daima irtibatta kalabilecekler. Başka yandan, Ramazan boyunca online süpermarket servisimizi kullanacak müşterilerimize armağan internetin yanı sıra 60’a varan indirimler sunacağız. Vodafone olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ayrıcalıklı eser ve servisler sunmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)